Hakkımızda

NMT Danışmanlık

NMT Uluslararası Danışmanlık; şirketlerimizin ulusal ve uluslararası rekabet gücünün artırılarak ülkemiz ekonomisinin kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Sadece ülkemizde değil, uluslararasılaşarak kurumsallaşmasını yurt dışında da sağlayan bir Türk danışmanlık şirketi olarak ilerlemeyi amaç edinmiştir.

Bu amaç doğrultusunda kurulduğu yıldan beri AB’nin ve Asya’nın önde gelen danışmanlık ve eğitim firmaları ile iş birliği yapmış ve birçok önemli projede birlikte görev almıştır. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Newyork’ta bulunan temsilcileri ile uluslararasılaşmanın adımlarını atmıştır.

Hizmet kalitesinde sürekli gelişimi ilke edinen NMT; sektör liderliği yarışında istikrarlı bir yer edinmiş ve gerek kamu sektöründe, gerekse özel sektörde 150’den fazla kuruluşa danışmanlık hizmetleri sunmuştur.

NMT Danışmanlık

NMT , uluslararası bilgi, birikim ve deneyime önem veren bir danışmanlık şirketi olarak global anlayışla hizmet üretmeyi ilke edinmiştir. Personelimizin birçoğu gerek ülkemizde ve gerekse de uluslararası birçok projede deneyim edinmiş, denetim, değerlendirme ve danışmanlık alanında yetkinliklerini geliştirmişlerdir.

BizimPolitilamız

Politikamız

Kurumsal vizyon ve misyon ifadesinden hareketle hizmetlerimizin kalitesini belirleyen en önemli göstergesi, müşteri memnuniyeti ve sürekliliğidir. Bunun belirleyici unsurları ise;

– Başarısı ispatlanmış metot ve uygulama yöntemlerinin varlığı
– Hizmeti veren kadroların niteliği,
– Müşteri ile etkin iletişim,
– Proje yönetimi yaklaşımı,
– Fiyattır.

 

Vizyonumuz

Yenilikçi çözümleri ile müşterilerimizin kurumsal gelişimi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında ülkemizde ve bölgemizde tercih edilen bir danışmanlık şirketi olarak değer yaratmaktır.

Misyonumuz
Kuruluşların yönetim geliştirme temelli ihtiyaçlarına; bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle özgün çözümler sunmak ve rekabet başarısında köprü olmaktır.

 

Degerlerimiz

Güven

Güvenilir bir danışmanlık en önemli özelliğimiz

Şeffaf olma

Anlaşılabilir ve şeffaf bir danışmanlık hizmeti

Uluslararası

Uluslararası ortaklarımızla dünyadaki ticaretinizde yanınızda

Uluslararası
Toplantılar

Profesyonellerimizle iletişim kurun

Ücretsiz danışmanlık için iletişime geçiniz.