Nmt Sosyal Medya

Danışmanlığı

advanced divider

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markaların potansiyel müşterileri ve hedef kitleleri ile daha samimi, gündelik ve sadakat temelli ilişki kurmasına olanak tanıyan sosyal medya platformları, yeterince efektif kullanıldığında marka değerinizi arttırabilir.

Nmt Sosyal Medya Danışmanlık uzmanlarımız,

1. Güncel olarak kullanılan sosyal medya platformlarında (Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, Swarm, vb.) markanıza ait kurumsal profil oluşturma,

2. Bu profilde paylaşılacak içeriklerin üretimini sağlama,

3. Hedef kitlenin markanız ve sektörünüz hakkındaki en güncel etkileşimlerini takip etme

4. Baştan aşağı sosyal medya hesabı yönetme.

5. Online dünyada ortaya çıkan krizleri yönetme ve itibarı koruma gibi çeşitli hizmetler sunarlar.

Sosyal Medya Platformlarında Kurumsal Marka Profilleri Oluşturma

Sosyal medya trendlerini yakından takip eden ve her birinin kendine has dil, üslup, paylaşım stili olduğunu bilen uzmanlarımız, kurumsal marka profillerinizi prestijinizi yansıtacak şekilde kurmaya özen gösterir. Profil fotoğrafınız, kurumsal biyografiniz, adres, telefon numarası gibi ulaşılabilirlik sağlayan alanlarınız ve genel profil görünümünün ayarlanması sağlanır.

Sosyal Medya Platformlarında Paylaşılmak Üzere İçerik Üretimi

Her sosyal medya platformu, desteklediği içerik türleri bakımından diğerlerinden ayrılır. Youtube video içerik üretimi seçeneği sunarken Instagram hikayeler, gönderilen, reels tipi gönderiler, IGTV videoları, katalog reklam modelleri gibi çok sayıda alternatif sunar. Ekibimiz sosyal medya içerik üretimi hizmetleri çerçevesinde aşağıdaki hizmetleri sunar:

1. Sosyal medya platformlarında gündelik olarak paylaşılacak içeriklerin tasarımı ve üretimi,

2. Reklam kampanyalarının söz konusu sosyal medya platformundaki reklam modellerine uygun olarak tasarlanması,

3. Reklam olarak paylaşılması planlanan içeriklerin hedef kitle, lokasyon ve bütçe takibinin gerçekleştirilmesi,

4. İçeriklerin belirli bir marka üslubu, tarzı ve profilini pekiştirecek şekilde kurgulanması

Sosyal Medya Platformlarında Markanız ve Sektörünüzle İlgili Güncellemeleri Takip Etme

Sosyal medya platformları, markaların, kampanyaların, tüketim alanlarının sürekli olarak tartışıldığı dinamik alanlardır. Markanızın ait olduğu sektör hakkında yapılan son gönderi ve tartışmaların durumu, markanız hakkında yapılan en güncel yorumlar, gönderileriniz altına iletilen yorum ve sorular düzenli olarak takip edilmelidir. İlter Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti dahilinde yapacağımız takip, kampanya ve marka dilinin de güncel gereksinimlere göre yeniden düzenlenmesini kapsar. En güçlü, döneme uygun, modern ve etkileyici kampanya, marka profili ve içerik paylaşım hizmetlerini sunarız.

Sosyal Medya Hesabı Yönetimi

Siz sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sağlamaya odaklanın, işin dijital kısmını biz hallederiz! Nmt sosyal medya danışmanlığı ekibi;

1. Anlaşılan sosyal medya platformlarında kurumsal profillerinizi oluşturur.

2. Oluşturulan profillerin düzenli olarak paylaşımda bulunmasını sağlar ve bunun için gerekli tüm içerikleri de oluşturur.

3. Müşterilerinizle sürekli iletişim halinde kalmanızı garanti eder. Gönderi altına ya da DM olarak iletilmiş olan müşteri soru ve sorunlarının tamamını yanıtlar, sadakat bağını güçlendirir.

4. Farklı sosyal medya reklam modellerinden yararlanarak bir yandan sosyal medya pazarlamacılık faaliyetlerini yürütür ve size bu faaliyetlerin verimlilikleri ile ilgili rapor hazırlar.

5. Sektörel trendleri takip eder ve rakiplerinizi sürekli olarak incelemeye alır. Sosyal medya dünyasında geride kalmanıza asla izin vermez, trendleri takip eder ve yeni trendler yaratır.

Sosyal Medyada Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızın da içinde bulunduğu herhangi bir sosyal medya krizinde, durumun marka prestijinizi en az sarsacak şekilde atlatılması için geliştirilen stratejiler, marka değerinizi uzun vadeli olarak korumanızı sağlar. Uzmanlarımız, kitlenin markanız hakkındaki algısı ile ilgili detaylı bir analiz gerçekleştirir ve bu analiz doğrultusunda en doğru kriz yönetimi kararlarını alarak uygular. Marka itibarı söz konusu olduğunda profesyonellere güvenin!

Sosyal Medya Dijital Pazarlamanın Yeni Atmosferi!

Dijital pazarlama dünyasında oldukça kalabalık kitleleri bir arada bulundurması dolayısıyla, sosyal medya platformları yeni dönemin yıldızları haline geldi. Bu platformlar, gelişmiş reklam modelleri ve kitle ile sürekli iletişim sağlama konusunda sağladıkları kolaylıklarla bir itibar yaratma alternatifi sunuyor. Bu süreci sosyal medyayı hem sektörel olarak hem de tüm teknik gereksinimleri ile iyi tanıyanlara emanet edin!Nmt Sosyal Medya Danışmanlığı, markanızın dijital dünyada yükselen sesini, gücünüzü arttıracak şekilde yaratır ve kullanır. Daha görünür, daha prestijli ve her zaman daha modern bir marka profili yaratmanız bu şekilde mümkün olur.

Daha fazlasını keşfetmek için sizi ofisimizde bir kahve içmeye bekliyoruz!