Web Tasarımı

Özellikler

advanced divider
Nmt Web
SSL Sertifika

SSL sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve şifreli bir bağlantı sağlayan dijital bir sertifikadır. Bir web sunucusu ve web tarayıcısı arasında şifreli bağlantı oluşturan bir güvenlik protokolü olan SSL‘nin açılımı Güvenli Yuva Katmanıdır.

Tüm Web Sitelerimizde SSL Sertifikası bulunur.

Kurgularız

Her web tasarım süreci güçlü bir kurguyu gerektirir. Deneyimli, uzman ve her zaman heyecanlı ekibimiz markanız için güçlü bir kurgu tasarlar. Kurgu aşamasında web siteniz için kuşanılacak teknik araç gereçlerin tamamı belirlenir. Son kullanıcıya en güçlü marka imajı verecek stil için hazırlıklar yapılır.

Tasarlarız

Hem de büyük bir keyifle! Markanızın hikayesini güçlü bir web sitesine dönüştürmek bizim için büyük bir keyif! Nmt Web Tasarım, her bir birimin diğerinin işlerini denetlediği yatay hiyerarşiye sahip güçlü bir çalışma disiplini belirler. Bu sayede web tasarım sürecinde tasarlanan her bir parça, diğerleri ile en güçlü entegrasyonu sağlar. Tüm tasarımları web site arayüz geliştirme aşamasında W3C standartlarına uygun şekilde dijital ekrana aktarıyoruz.

Test ederiz

Bu işin şansa bırakılacak bir yanı yok! Markanızın en görünür sesi web sitenizdir. Sitenizin güçlü bir ekran deneyimi sunduğundan emin oluyoruz. Ekran testleri, kullanım deneyleri ve çok daha fazlası, meydana gelebilecek en ufak bir aksaklığı bile saptamamızı sağlıyor.

Özel Özellikler

advanced divider
  •  Slide Item 1
  •  Slide Item 2
  •  Slide Item 3
Device Slider

Mobil Tasarım

Web Tasarımlarımız Mobil Uyumludur.

Mobil Yazılım

En Sade şekilde hazırlanır.Müşterilerimiz kolayca kullanır.

Mobil Kontrol

Mobil yönetim paneli hazırlayabiliriz.

Mobil Ödeme

Hazırladığımız Web Siteleri Mobil ödemeye Uygundur.

Mobil Paylaşım

Mobil Paylaşım Yapabilirsiniz.Hızlı müşteri kazanabilirsiniz.

Mobil E-ticaret

Mobil E-ticaret yazılımı hazırlarız.