Nmt

Fotoğraf&Video

Basılı ve dijital materyalleriniz için markanızın profesyonelliğini yansıtacak fotoğraf ve video çekimlerini tercih edin.

advanced divider

Fotoğraf & Video Çekimi

Basılı ve dijital materyalleriniz için markanızın profesyonelliğini yansıtacak fotoğraf ve video çekimlerini tercih edin. Nmt Web Tasarım, alanında uzman fotoğrafçılar ve pazarlama kurgusu hakkında deneyim sahibi uzmanlarla fotoğraf ve video çekim hizmetleri sağlıyor. Bu içerikleri dilerseniz web sitenizde, dilerseniz sosyal medya platformlarında ya da basılı reklamcılık araçlarında kullanabilirsiniz. Bize hayallerinizi anlatın!

Fotoğraf & Video Çekiminde Neden Profesyonel Hizmet?

Daha fazlasını keşfetmeye hazır mısınız? Nmt Web Tasarım olarak bizler, danışmanlık sunduğumuz markaların tasarımdan yazılıma, sosyal medya platformlarından kartvizitlerine kadar güçlü bir marka profiline sahip olmalarını önemsiyoruz. Bu doğrultuda, tek bir güçlü ekipten çıkan sektörel hizmetleri profesyonel olarak sunuyoruz.

Nmt Sosyal Medya Danışmanlık ekibi tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarınızda, yine ajansımızın güvencesi ile çekilen profesyonel fotoğraf ve videolar yayınlanır. Kreatif ekibin güçlü beyin fırtınası çalışmaları sonucunda oluşturduğu pazarlama önerileri, bu sayede bütüncül bir yaklaşımla hayata geçirilir. Alacağınız profesyonel fotoğraf & video çekim hizmetleri ile aşağıdaki avantajlardan yararlanırsınız:

1. Ürün ya da markanızı öne çıkaracak kompozisyonlar yaratmak mümkün olur.

2. Farklı platformlarda kullanılmak üzere boyutlandırılan, yüksek çözünürlüğe sahip, kaliteli multimedya içeriklerine sahip olursunuz.

3. Pazarlama süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz görseller herhangi bir aksama olmadan, Nmt ekibi tarafından zamanında hazır olur.

4. Ekip içerisindeki haberleşme çerçevesinde hazır olunan ve ilgili alanlarda paylaşılan görseller, sizin müdahalenizi gerektirmeyen, otomatize edilmiş bir dijital pazarlama rutini yaratır.

Tanıtım Filmlerini Kreatif Ekibimize Bırakın!

Markanızın hizmet ya da ürünlerini tanıtacak, marka tanınırlığınızı arttıracak ve belirli özel günlerde itibar yönetimi sağlayacak tanıtım filmlerine mi ihtiyacınız var? Pazarlama algısı güçlü, teknik becerileri yüksek ekibimiz bu işi halleder! Profesyonel video ve fotoğraf çekim hizmetleri ile grafik tasarımcılarımızın alanında uzman çalışmalarını birleştirerek kusursuz işler çıkarırız. Marka profilinizi güçlü, kendinden emin ve prestijli gösteren profesyonel tanıtım filmleri için ekibimizle iletişime geçin!

Nmt Web Tasarım ile Profesyonel Ürün & Hizmet Fotoğrafçılığı

Ekibimiz, sektörel fotoğraf ve video çekim hizmetlerinde tüm gereklilikleri yerine getiren profesyonel yöntemleri kullanır. İşte sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

1. E-ticaret siteleri için özel fotoğraf çekimleri: E-ticaret sitelerinde paylaşılmak üzere ürünü etkileyici, özenli, yeni fakat gerçekçi gösteren fotoğrafları uzmanlarımız çeker.

2Tam donanımlı stüdyo seti: Çekimlerin gerçekleşebileceği donanımlı stüdyolarda tanıtım filmleriniz için gerekli kareler çekilir.

3. Ürün video çekimleri: Hem e-ticaret sitelerinde kullanmak hem kendi web sitenizde paylaşmak hem de çeşitli sosyal medya platformlarında bulundurmak için ürünleri tanıtan kısa ve açıklayıcı videolar çekilir.

4. Röportaj çekimleri: Markanızın temsilcisini prestijinizi pekiştirecek şekilde tanıtan röportaj videoları çekilir.

 

Kitle Hedefleme Mantığı ile Pazarlama Odaklı Çekimler

Nmt Profesyonel Fotoğraf & Video Çekim hizmetleri, çekim başlamadan önce kitle hedefleme stratejileri doğrultusunda detaylı bir analiz gerçekleştirir. Hedef kitlenizin ilgisini çekecek, dönüşüm ve dikkat çekme odaklı içerikler farklı platformlarda paylaşılmak üzere hazırlanır.

• Sosyal medya için profesyonel fotoğraf & video çekimi: Twitter, Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya platformları için tema ve boyutları bakımından paylaşılmaya hazır pazarlama amaçlı çekimler profesyoneller tarafından gerçekleştirilir.

• Reklam filmleri, tanıtımlar ve özel günler için fotoğraf & video çekimi: Çalışma alanınızı ziyaret ediyor, talep ettiğiniz temaya uygun reklam filmleri için en gelişmiş cihazlarımızla fotoğraf ve video çekimi gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerinizin profesyonel tanıtımları için sizin belirlediğiniz senaryo ve stile sahip kurgularla kusursuz şekilde çekim gerçekleştikten sonra, ekibimiz montaja oturuyor.

• Yaratıcı kompozisyon oluşturma: Reklamcılık alanında deneyimli profesyonel fotoğrafçılarımız, özel kompozisyonlar yaratarak doğru kadrajı yakalar ve bunu sunar. Hem fotoğraf hem de video çekimlerinde en ilgi çekici, göz alıcı ve özgün görünümü yakalamak için profesyonellerle çalışmanız gerekir. Daha fazlasını öğrenmeye mi ihtiyacınız var? Harika!

Alanında uzman fotoğrafçılarımız, yüksek teknolojiye sahip modern cihazlarımız ve tüm bu süreç içerisinde size ekstra destek sağlayarak müşteri hizmetleri ekibimizle ilgili daha fazlasını öğrenin! Suryapı Exen merkez ofisimizi ziyaret ederek kafanıza takılan tüm soru ve sorunları bize iletin. Sizlere kahve ikram etmekten keyif alacağız. Marka hikayenizi oluşturduktan sonra bu hikayeye en uygun görsel kompozisyonları yaratmak son derece verimli bir süreç olacak!